top of page

Masáže Český Krumlov

Dornova metoda PLUS
délka: 90 minut

Dornova metoda je jemná technika, která pomáhá navracet do správné polohy především jednotlivé obratle, ale i kyčle a ostatní klouby, a to za stálého cvičení. Vlivem stereotypního a často jednostranného zatěžování pohybového aparátu se během života dostávají naše obratle i klouby do nesprávné polohy. To často vede k nesprávnému držení těla, k posunu kyčlí a tím posléze i k bolestem. S pomocí Dornovy metody nejprve rovnáme postavení kyčlí a pánve, poté i páteře. To vede primárně k narovnání těla i srovnání "délky" dolních končetin. Vše se děje dynamicky za stálého pohybu pacienta, proto je metoda velmi jemná a bezpečná. Svaly za pohybu nebrání navracení kloubů a obratlů do správné polohy. Dornova metoda je vhodná k řešení široké škály problémů - od výhřezů plotének po bolesti při artróze atd.

cena  1700,- 

Manuální lymfodrenáž
délka: 60 minut
 

Jde o zdravotní metodu, která respektuje a využívá směr toku lymfy. Napomáhá k lepší cirkulaci lymfy v těle, k látkové výměně, pomáhá v léčbě otoků (např. po operacích a sportovních zraněních). Je velmi důležitá při léčbě celulity (známé jako celulitida), lymfedému a lipedému. Manuální lymfodrenáž také napomáhá ke zlepšení imunity. 

Masáž je ze zdravotních důvodů vždy částečná. Před manuální lymfodrenáží je nutná telefonická konzultace kvůli zdravotnímu stavu.

Doporučení:

Lymfodrenáž je velmi vhodná před plánovaným chirurgickým zákrokem a především po něm.

cena  1200,-

Masáž ​zad, šíje a rukou + reflexní terapie
délka: 90 minut

Při této masáži Vám uvolním celé zádové svalstvo, šíji, krční páteř, ramena i ruce. Kladu velký důraz na odstranění bloků, hloubkovou detoxikaci tkáně a následné uvolnění svalů. Následuje reflexní terapie chodidel, která je zaměřená na uvolnění páteře, orgánů a celého těla. 

cena 1700,-

Celková masáž nohou​ a chodidel
délka: 90 minut

Při masáži nohou dochází k uvolnění lýtek a povzbuzení stehenních svalů. Důležitý je i účinek na velmi namáhané vazy kolem kolene a kotníku. Masáž je vhodná i pro osoby trpící artrózou, protože uvolňuje traumata svalů a vazů kolem bolestivého místa.  

Masáž akupresurních bodů na chodidlech reflexně ovlivňuje celé tělo. A to jak svaly a nervovou soustavu, tak Vaše orgány. Proto má dobře provedená masáž chodidel velmi pozitivní zdravotní účinky.

cena 1700,-

Reflexní terapie 
délka: 60 minut

Masáž akupresurních bodů na chodidlech reflexně ovlivňuje celé tělo. A to jak svaly, páteř a nervovou soustavu, tak Vaše orgány. Proto má dobře provedená reflexní terapie velmi pozitivní zdravotní účinky. Používám ji i na utišení akutní bolesti hlavy a žaludku.

cena 1200,-

Záda a šíje​, uvolnění krční páteře
délka: 60 minut 

Při masáži zad a šíje Vám pomohu od bolesti zad, která může mít různé příčiny - sedavé zaměstnání, fyzicky náročnou práci nebo špatné držení těla.

Během masáže dochází k uvolnění svalů, zlepšení látkové výměny v těle a povzbuzení lymfatického a imunitního systému. Masáž je vhodná i jako prevence problémů se zády.

cena  1200,-

 

 

Adam Glowacz Masáže
bottom of page